Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

Data Quality, Integrity and Protection Analyst

AuJob s.r.o.
DAQUIP

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Analytik kvality

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
  • zúročíte Vaše výborné jazykové zručnosti pri komunikácii so zahraničnými krajinami- naberiete hodnotné skúsenosti, v oblasti analýzy údajov ktoré môžete v budúcnosti využiť- stanete sa členom úspešnej medzinárodnej spoločnosti, vďaka čomu zlepšíte svoje postavenie na trhu práce Na tejto pozícii bude Vašou úlohou:
  • podporovanie niekoľkých krajín v regióne CEE- zaistenie súladu postupov na ochranu osobných údajov skupiny a spoločnosti- vykonávanie kontroly na zabezpečenie správneho fungovania globálneho dátového rámca- podieľanie sa na trvalej ochrane údajov, kontrola kvality a integrity údajov- príprava reportov na základe analýz a ich prezentácia managementu

Požiadavky na zamestnanca

  • Cudzie jazyky:
  • Anglický jazyk - B2/C1Maďarský jazyk - B1/B2
  • Osobnostné predpoklady:
  • zodpovedný a organizovanýkomunikatívne zručnýschopnosť vedieť riešiť problémy
  • Pre túto pozíciu potrebujete:
  • prax na obdobnej pozícii 2-3 roky- analytické myslenie- precíznosť

Výhody a ďalšie informácie

  • Ste precízny a radi analyzujete? Podieľajte sa na ochrane a kontrole údajov ako Data Quality, Integrity and Protection Analyst pre medzinárodnú spoločnosť!

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 29.04.2024
ID ponuky práce: 666946

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online