Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

Senior Java Developer

DWC Slovakia a.s.

Ponuka práce Bratislava, Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Programátor, Softvérový vývojár

Práca na pozícii

Náplň práce

  • vývoj nových softvérových aplikácií/modulov
  • údržba, úpravy a rozvoj existujúcich softvérových aplikácií
  • spolupráca na príprave a tvorbe predimplementačných štúdií, analýz a návrhov riešenia softvérových aplikácií
  • spolupráca s ostatnými sekciami a divíziami spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • programovanie v JAVA
  • tímová kooperácia
  • skúsenosť s dátovými modelmi SQL, XML
  • schopnosť samostatnej aj tímovej práce
  • skúsenosti s prácou v agilnom tíme - výhodou
  • spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
  • skúsenosti s konzultačnou činnosťou – výhodou
  • skúsenosti s WS (Web services SOAP/REST) – výhodou
  • logické myslenie a schopnosť učiť sa nové veci

Výhody a ďalšie informácie

  • Striedavý homeoffice
  • možnosť profesionálneho rastu
  • motivujúci systém benefitov a odmien
  • sick day
  • desiata jeden krát do týždňa

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 03.05.2021
ID ponuky práce: 615884

Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava

Beata Némethyová
beata.nemethyova@dwcslovakia.sk
0905144721

O spoločnosti DWC Slovakia a.s.

Sme slovenská softvérová spoločnosť so sídlom v Bratislave, zameraná na implementáciu systémov na správu dokumentov a riadenie procesov. Našim zákazníkom ponúkame špičkové riešenia vybudované na báze sofistikovaných a viackrát ocenených technológií rakúskej spoločnosti FABASOFT. Naše riešenia využíva viac ako 55 tisíc používateľov v desiatkach organizácií vo verejnom aj štátnom sektore od roku 2000.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online