Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

Web Developer

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Bratislavský kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Web developer

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vývoj interného nadnárodného e-commerce systému (B2C a B2B v jednom) v PHP frameworku Laravel
  • Analýzu a návrh systému podľa požiadaviek spoločnosti
  • Programovanie navrhnutých súčastí systému a ich následná údržba
  • Vývoj nových funkcionalít pre vytvorený systém
  • Pripájanie vytvoreného systému k externým systémom prostredníctvom REST a SOAP služieb
  • Spracovávanie a vytváranie JSON/XML feedov

Požiadavky na zamestnanca

  • PHP (OOP) a SQL (MySQL) na pokročilej úrovni, HTML, CSS, Javascript;
  • Je nevyhnutná znalosť frameworku Laravel;
  • Zbehlosť v Git a Composer;
  • Základná znalosť UNIX/Linux;
  • Výhodou je prax pri tvorbe rozsiahlejších projektov (ideálne v oblasti e-commerce);
  • Výhodou skúsenosť s Elasticsearch;
  • Anglický jazyk – na úrovni porozumenia technickej dokumentácii;
  • Na plný úväzok, bez možnosti spolupráce na živnosť.

Výhody a ďalšie informácie

    Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

    Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
    Druh mzdy: Iná / dohodou
    Ponuka uverejnená dňa: 16.02.2021
    ID ponuky práce: 612539

    Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
    Štúrova 27, 040 01 Košice
    Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
    Štúrova 22, 949 01 Nitra

    Radoslava Bakošová
    radoslava.bakosova@lugera.sk
    +421 908 997 131

    O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

    Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

    Partnerské servery

    Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

    našapráca.sk

    našeplaty.sk

    informatici.sk

    obchodníci.sk

    môjslovník.sk

    biocesta.sk

    Slovník cudzích slov

    Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    cudzie slová online