Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

PHP Developer

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Ponuka práce Košice

Práca v regióne

Ponuka práce Softvérový vývojár

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Hľadáme skúsenejšieho PHP developera so skúsenosťami s frameworkom Laravel, alebo podobnými frameworkami, ktorý je schopný pracovať na projekte na back ende, ale má skúsenosti aj s frontendom a vedel by poskytnúť mentoring juniorným kolegom. Ponúkame prácu na zaujímavých projektoch, aj s inými skúsenými developermi a príjemnými benefitmi. Miesto výkonu práce je v Košiciach, s občasným Home officom (za štandardných okolností)
  • POPIS POZÍCIE:
  • Budete zodpovední za vytváranie a implementáciu celého radu webových produktov, za použitia PHP, Laravel a iných open-source frameworkov, MysQL, Redis, Elasticsearch… Budete vyvíjať a udržiavať back-end komponenty, prepájať aplikácie s webovými službami tretích strán a spolupracovať s našimi front-end vývojármi na dosiahnutí najlepšieho možného výsledku. Navrhovanie riešení a výber vhodných technológií na implementáciu nových častí systému Podieľať sa na zmene administrátorského rozhrania Refaktoring interných implementácií a otvoreného zdroja Implementácia komponentov frontendu Integrácia s 3rd party apps

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • Pokročilé znalosti PHP / MySQL a skúsenosti s MVC Framework (výhodou sú Nette a Laravel) Skúsenosti s non-object oriented language (Go, Rust) Skúsenosti s testovaním kódu Git, Docker výhodou Základné skúsenosti s vývojom frontendu (Vue2 výhodou) Skúsenosti s používaním (a správou) systému Linux Orientácia v rámci systémov zasielania správ (Kafka, Rabbit) a nerelačných databázových systémov (Redis, Elasticsearch)

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • Rôzne zaujímavé IT projekty Priateľská atmosféra Pružná pracovná doba, Práca z domu Jazykové kurzy - hlavne nemecký jazyk Športové aktivity, karta MultiSport, elektrobicykle Káva a občerstvenie Firemné akcie Mobilný telefón k dispozícii na osobné použitie Schopnosť zúčastňovať sa na konferenciách a iných vzdelávacích možnostiach Kurzy Udemy Miesto na kreativitu a realizáciu svojich nápadov Parkovanie zdarma Práca v blízkosti centra mesta (žiadny open office)
  • PLAT: 1800€ +

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 01.02.2021
ID ponuky práce: 612073

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Štúrova 27
040 01 Košice

Eduard Sekereš
[email protected]
+421 556 839 300

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    

môjslovník.sk
cudzie slová online