Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

CAD Designer

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Bardejov

Práca v regióne

Ponuka práce Softvérový vývojár

Práca na pozícii

Náplň práce

  • práca na projektoch pri zavádzaní nových produktov a modifikácií
  • návrh designu pre zákaznícke riešenia
  • návrh prípravkov a nástrojov
  • spracovanie a aktualizácia výkresovej dokumentácie (2D/3D)
  • dizajnová podpora projektového tímu a ostatných oddelení pri zavádzaní nových výrobkov do výrobného procesu
  • rozbor porúch vo výrobnom a konštrukčnom procese a návrh nápravných opatrení
  • technická spolupráca s dodávateľmi a získavanie expertnej podpory od dodávateľov pre oblasť navrhovaného konceptu
  • komunikácia s vývojovými oddeleniami zákazníkov ohľadom technických požiadaviek na nové alebo existujúce výrobky
  • komunikácia s vývojovým centrom v materskej spoločnosti a projektovým manažérom
  • zúčastňovanie sa na vyhodnocovaní testov

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie - technické, strojárske
  • Anglický jazyk - aktívne
  • viacročná skúsenosť na konštruktérskej pozícií (hľadáme skúseného dizajnéra)
  • výborné technické znalosti v oblasti mechanickej konštrukcie
  • výhodou znalosť práce v softvéri CATIA
  • technické myslenie a skúsenosti
  • orientácia na zákazníka, zmysel pre detail, tvorivé myslen

Výhody a ďalšie informácie

    Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

    Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
    Druh mzdy: Iná / dohodou
    Ponuka uverejnená dňa: 10.11.2020
    ID ponuky práce: 608894

    Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
    Štúrova 27, 040 01 Košice
    Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
    Štúrova 22, 949 01 Nitra

    Martin Mačata
    martin.macata@lugera.com
    +421 905 974 419

    O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

    Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

    Partnerské servery

    Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

    našapráca.sk

    našeplaty.sk

    informatici.sk

    obchodníci.sk

    môjslovník.sk

    biocesta.sk

    Slovník cudzích slov

    Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    cudzie slová online