Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

Project leader

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Ponuka práce Banskobystrický kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Projektový manažér - IT

Práca na pozícii

Náplň práce

  • POPIS POZÍCIE:
  • Máte skúsenosti v oblasti elektro a pneumo?
  • Ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni?
  • Máte skúsenosti s manažovaním externých dodávateľov?
  • Potom hľadáme práve Vás!
  • Vašou náplňou práce bude:
  • Vytváranie technických špecifikácií pre subdodávateľov elektro/pneumo konštrukcie a komunikácia so subdodávateľmi
  • Manažovanie externých dodávateľov - Elektro a pneumo konštrukcie , kontrola dodanej dokumentácie
  • Vytváranie výkresovej dokumentácie, plánov pre montážne stanice, montážne linky pri nábehu nových projektov, ako aj optimalizácia procesov
  • Návrh riešení v súlade s požiadavkami Industry 4.0
  • Komunikácia s centrálnym oddelením ohľadom projektového plánovania a realizácie projektov
  • Zabezpečenie štandardizácie výkresovej dokumentácie pre elektro zariadenia v súlade so štandardami spoločnost

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa Vzdelanie v odbore Elektrotechnika, Mechatronika, Priemyselná automatizácia Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Ostatné znalosti Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý Osobnostné predpoklady a zručnosti Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Predchádzajúce skúsenosti v pneumatike a elektro
  • Znalosť CAD elektro, ELCAD, EPLAN - výhodou
  • Znalosť DIN a VDA noriem
  • Praktické skúsenosti s LV rozvádzačmi - výhodou
  • Veľmi dobré organizačné schopnosti, time manažment
  • Komunikatívnosť
  • Schopnosť aktívne komunikovať v anglickom jazyku
  • Vyhláška 508/2009 Z.z. 22 - výhodou

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • Práca v úspešnej stabilnej spoločnosti
  • Home office
  • Flexibilná pracovná doba
  • Príspevok na DDS
  • Ročné odmeny za splnené ciele
  • Bohatý sociálny program
  • Firemné eventy Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len 'GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:
  • (i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len 'Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a
  • (ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.
  • PLAT: od 1680 € BRUTTO mesačne

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 26.06.2020
ID ponuky práce: 602508

Skuteckého 1
974 01 Banská Bystrica

Lenka Krčmáriková
lenka.krcmarikova@manpower.sk
+421 918 859 597

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online