Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

MUREX Specialist - Business Consultant

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce SAP konzultant

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Hľadáme skúseného MUREX konzultanta na projekty v zahraničí. Nutná (aspoň čiastočná) skúsenosť s vývojom, či upgradom Murexového SW. Užívateľská skúsenosť žiaľ nestačí.
  • PRACOVNÁ NÁPLŇ
  • Working across the full project lifecycle
  • Strong ability to capture detailed requirements and maintain traceability throughout all phases of a project.
  • Experience in translating business requirements into the functional requirements.
  • Ability to liaise with testing team and manage the testing lifecycle including defect management
  • Cross Asset experience
  • Murex experience across either: Back Office (Accounting, Payments, Workflow, Clearing) or Front Office (Equities, Commodities, Fixed Income, Credit, FXMM, FX Derivatives, Interest Rate Derivatives) or Risk (Market Risk, VaR, PnL, Credit Risk, Liquidity Risk) or Regulations

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ (ekonómia, financie, matematika, IT)
  • znalosť Unix, Shell Scripting, SQL, Interfaces
  • nutná znalosť AJ na minimálne B2 úrovn

Výhody a ďalšie informácie

  • Bohatý sociálny balíček, ktorého súčasťou ja aj mnoho relaxačných aktivít priamo na pracovisku

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 23.06.2020
ID ponuky práce: 602415

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Monika Hoosová
monika.hoosova@lugera.com
+421 908 977 633

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online