Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

IT tester

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Košice

Práca v regióne

Ponuka práce Tester

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Hľadáme skúseného Quaility Engineer-a v oblasti automatizovaného testovania, ktorý je tímovým hráčom a rád sa vzdeláva v oblasti nových technológií.Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyvíja vlastný produkt z finančného sektora a pracuje s najnovšími technológiami.
  • Tvojou náplňou práce bude:
  • údržba a tvorba automatizovaných testov
  • tvorba manuálnych testovacích prípadov na základe obchodných požiadaviek
  • vykonávanie manuálnych testovacích prípadov a automatizovaných testov
  • príprava dokumentov o vydaní, účasť na odhláseniach o vydaní
  • hlásenie problémov, koordinácia s vývojovým tímom

Požiadavky na zamestnanca

  • Čo od teba očakávame:
  • znalosti v oblasti základných testovacích pojmov
  • dobré analytické myslenie
  • schopnosť identifikovať slabé miesta a analyzovať obchodné požiadavky
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • pochopenie moderných webových alebo mobilných technológií, architektúry klient-server
  • skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním
  • znalosť Java
  • skúsenosti so Selenium, znalosť REST alebo SOAP
  • Výhodou nie podmienkou je skúsenosť s:
  • relačnými databázami a agilnými metodikam

Výhody a ďalšie informácie

  • 27 dní dovolenky
  • stabilná moderná medzinárodná spoločnosť s atraktívnymi projektmi
  • možnosť využiť home office
  • vzdelávanie, kurzy a kariérny rast
  • firmené akcie
  • možnosť parkovania

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 16.06.2020
ID ponuky práce: 602237

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Veronika Ducková
veronika.duckova@lugera.com
+421 905 664 472

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online