Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

PHP programátor

Brokeria, a.s.

Ponuka práce Slovenská republika, Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Programátor, Web dizajnér, Web developer, Programátor analytik, Grafik - web dizajnér

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Bavia ťa moderné technológie? Máš chuť experimentovať, na nič sa nehraješ a si tímový hráč?
  • Hľadáme šikovného, samostatného programátora, ktorý má rád výzvy, programátorsky myslí,zároveň rozumie tomu čo programuje, nebojí sa pýtať a diskutovať o možných riešeniach.
  • Práca si vyžaduje znalosť minimálne:
  • PHP (7.x) (Laravel)
  • JavaScript, HTML, css
  • MySQL, Oracle
  • GIT
  • Výhodou sú skúsenosti s Python (numpy, pandas), Java
  • Nehľadáme iba kódovača, ale tvorcu programu, ktorý rozumie tomu čo robí, zaujíma sa o potreby užívateľov, chápe kontext požiadavky a hlavne prinesie vlastné nápady.

Požiadavky na zamestnanca

  • PHP - expert
  • JavaScript - pokročilý
  • MySQL - pokročilý
  • PL/SQL - pokročilý
  • Oracle Database - pokročilý
  • HTML - pokročilý

Výhody a ďalšie informácie

  • Stabilné a motivačné zázemie
  • Dynamická a zaujímavá práca
  • Možnosť sebarealizácie, možnosť osobného a profesijného rozvoja

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Hodinová
Ponuka uverejnená dňa: 15.10.2018
ID ponuky práce: 568417

Einsteinova 11
851 01 Bratislava

Personalne oddelenie
personalne@brokeria.sk
+421 220 422 906

O spoločnosti Brokeria, a.s.

Brokeria, a.s. je nová spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného sektora. Do svojho tímu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí budú mať jedinečnú možnosť podieľať sa hneď od začiatku na tvorbe procesov a budovaní značky na trhu. Naším cieľom je vybudovať silný a stabilný tím ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online