Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

Náplň práce Web master

Misia

Manažovanie prevádzky webovej stránky/aplikácie v organizácii so zodpovednosťou za úspešné napĺňanie jej poslania.

Popis pracovnej pozície

Web master je manažérom webovej stránky, ktorý je v rámci organizácie zodpovedný za úspešné plnenie cieľov od nej očakávaných. Manažuje jednak fázu jej výroby (webdizajn, programovanie stránky) a taktiež fázu jej dennej prevádzky. V závislosti od veľkosti a typu organizácie sa činnosti webmastra môžu značne líšiť. A to od situácie keď, všetku činnosť spojenú s prevádzkou web stránky vykonáva sám osobne, až po prípad, keď je webmaster manažérom, ktorý usmerňuje alebo riadi tím web špecialistov podieľajúcich sa na výrobe a správe web stránky/aplikácie.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Web master

Naspäť

Partneri sekcie