Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

Náplň práce Web dizajnér

Misia

Návrh, výroba a implementácia webových stránok a aplikácií.

Popis pracovnej pozície

Web dizajnér navrhuje a vytvára dizajn webových stránok a aplikácií. Grafický návrh však nie je tým najdôležitejším prvkom na webovej stránke. Hlavným kritériom úspešnej stránky je taká organizácia informácií, ktorá umožňuje informácie ľahko hľadať a nájsť ich. Grafika je nástroj, ktorý cestu k informáciám môže uľahčiť alebo naopak zneprehľadniť. Výsledná kvalita sa hodnotí spokojnosťou užívateľa web stránky či web aplikácie. Kritériom kvality dizajnu web stránky alebo web aplikácie je užívateľsky priateľský dizajn, ktorého atribútmi sú jednoduchosť, prehľadnosť, zrozumiteľná navigácia a rýchlosť.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Web dizajnér

Naspäť

Partneri sekcie