Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

Náplň práce Telekomunikačný technik

Misia

Inštalácia, konfigurácia, testovanie a technická podpora pre spoľahlivú prevádzku telekomunikačných zariadení.

Popis pracovnej pozície

Telekomunikačný Technik - zabezpečuje inštaláciu a sprevádzkovanie telekomunikačných zariadení a technológií, ich opravu a bezporuchovú prevádzku. Zabezpečuje technickú podporu a odbornú asistenciu spojenú s ich prevádzkou. Spektrum technológií je široké, od tradičných telefónnych systémov, LAN/WAN sietí, celulárnych, káblových systémov, TV/rádio vysielačov až po satelitný prenos. Telekomunikačné zariadenia sa inštalujú nielen v interiéri, ale aj v exteriéri, môžu si vyžadovať prácu vo výškach.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Telekomunikačný technik

Naspäť

Partneri sekcie