Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Databáza životopisov, platový monitor, zasielanie pracovných ponúk emailom.

Náplň práce Programátor

Misia

Tvorba softwaru pre počítačovú techniku zahrňujúca predovšetkým písanie kódu.

Popis pracovnej pozície

Programátor transformuje návrh softwarovej aplikácie, na základe jej detailnej špecifikácie a vývojových diagramov, do podoby počítačového programu. Písanie programu, skriptovanie resp. kódovanie vykonáva v programovacom jazyku, výsledkom čoho je textový kód, ktorý následne kompiluje do podoby spustiteľného programu/aplikácie. V závislosti od dĺžky praxe a skúseností sú programátorom prideľované postupne úlohy na náročnejších projektoch a komplexnejších zadaniach.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Programátor

Naspäť

Partneri sekcie